Pewne otwarcie czyli 20 PLN freebet w STS

Dadzą Ci 20 PLN! Tak wygląda PEWNE OTWARCIE w STS

Mundial rusza jutro, a nasza akcja już dziś! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie masz jeszcze aplikacji STS? Mamy dla Ciebie akcję specjalną! Zainstaluj apkę z systemem Android lub iOS, zaloguj się na swoim koncie i… już! Voucher na 25 PLN będzie czekał na Ciebie w sekcji Bonusy i akcje.

  • Na czym polega akcja?

Akcja polega na pobraniu nowej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowaniu bonusu w dniach 13.06 (godzina 10:00) – 14.06 (godzina 23:59).

  • Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja skierowana jest dla wszystkich nowych Użytkowników aplikacji STS z systemem Android lub iOS. Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na STS.pl lub m.STS.pl i zdecydowały się zainstalować aplikację.

  • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje na aplikacji.

REKLAMA
  • Kiedy przyznawane są bonusy?

Vouchery będą dostępne w aplikacji STS z systemem Android lub iOS do 17.06.2018. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.

  • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 20 PLN w ramach jednej akcji.

  • Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Wirtualne poniedziałki.