Legalny bukmacher TOTALbet | freebet 25 zł + 100% do 500 zł

TOTALbet – jest legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku.

Promocje i bonusy w zakładach bukmacherskich TOTALbet

TOTALbet oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na tę chwilę bukmacher ofere FREEBET 25 PLN, BONUS od depozytu w wysokości 100% aż do 500 PLN, TOTAL BONUS + 30% na kuponach AKO oraz BEZPIECZNY ZAKŁAD

– Cieszę się, że start już nastąpił, przygotowywaliśmy się do niego od kilku miesięcy. Od początku zainwestowaliśmy w nowoczesne rozwiązania, ponieważ chcemy wyróżniać się jakością usług. Pierwszy etap za nami, teraz będziemy wdrażać kolejne fazy projektu, które są bardzo ambitne – mówi członek zarządu TOTALbet Łukasz Seweryniak

Totalbet zaklady bukmacherskie strona internetowa

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr: 0000662497, kapitał zakładowy: 2.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

dARMOWE ZAKLADY FREEBET OFERTA LIPIEC 2017
Pełna lista ofert legalnych bukmacherów na darmowe zakłady

 

Freebet w TOTALbet

Przejdź pełną rejestrację w serwisie TOTALbet i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład prematch lub live. By skorzystać z tej oferty, nie musisz wpłacać pieniędzy.

25 pln freebet w totabet

Mamy dla Ciebie coś, czego nie ma żaden polski bukmacher! Tylko w TOTALbet za rejestrację i pełną aktywację konta zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej!

Maciej Akimow pracownik TOTALbet – informacja prasowa
 1. Zarejestruj się.
 2. Przejdź pełną weryfikację konta.
 3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
 4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
 5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady.

Bonus 100% aż do 500 PLN

Dokonaj pierwszej wpłaty, a my bukmacher TOTALbet przyzna Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł. Promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana jest jeszcze bliżej.

Skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków.

1. Zarejestruj się.
2. Dokonaj depozytu, a my przyznamy Ci bonus 100% od wpłaty!
3. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.
4. By aktywować bonus, doknaj obrotu depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00.

5. Po spełnieniu tego warunku możesz obstawiać z konta bonusowego.
6. By wypłacić środki zgromadzone na koncie bonusowym, musisz obrócić je 6 razy po kursie minimum 2,00. Każdy z kuponów musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnymi kursami 1,20.
7. Konto gracza jest podzielone na dwa salda. SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE –  pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

TOTAL bonus

Tylko w TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń bukmacher powiększa wygraną nawet o 30%!

Total bonus w Totalbet

Total Bonus to propozycja dla graczy, którzy oczekują najwyższych wygranych. Bonus aktywuje się automatycznie po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie AKO. Wygrana zostanie powiększona od 5 do nawet 30%.

1. Minimalna liczba zdarzeń, by otrzymać bonus: 5

2. Minimalny kurs zdarzenia: 1.20

3. Minimalna stawka kuponu: 1 zł

4. Total Bonus nie łączy się z Freebet i Bonus 100%.

Wysokość bonusu:

 • 5. zdarzeń – 5%
 • 6. zdarzeń – 10%
 • 7. zdarzeń – 15%
 • 8. zdarzeń – 20%
 • 9. zdarzeń – 25%
 • 10. i więcej – 30%.

 

Bezpieczny zakład w TOTALbet

Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, bukmacher zwróci Ci postawione pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji.

Bezpieczny zakład Totalbet

Bonus Bezpieczny Zakład przyznawany jest automatycznie do każdego kuponu, który spełni trzy warunki: minimalna liczba zdarzeń 10, minimalna stawka 10 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Gdy kupon będzie miał 1 błąd (np. trafione 9 z 10), wygrana będzie równa stawce.

1. Minimalna stawka kuponu 10 zł
2. Minimalna liczba zdarzeń 10
3. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20
4. Kupony posiadające zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

Prawdziwy CashOut

Nareszcie cashout, na jaki czekałeś

TOTALbet oferuje najlepszy cashout na polskim rynku. Funkcja pozwala zamknąć kupon przed zakończeniem meczu, a nawet podczas jego trwania. Dzięki temu można wypłacić niepełną wygraną lub odzyskać część stawki.

Real cashout w totabet

Przykład 1: Gracz obstawił 4 zdarzenia na kuponie AKO, możliwa wygrana to 200 zł. Trzy zdarzenia zostały trafione, do wygranej brakuje tylko ostatniego meczu. Dzięki Cashout można zamknąć kupon przed rozpoczęciem czwartego spotkania (lub w jego trakcie), inkasując część wygranej (wysokość zależy od kilku zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp.).

Przykład 2: Gracz zawarł zakład SOLO za stawkę 20 zł, możliwa wygrana to 100 zł. Śledzi zdarzenie Live i jego drużyna/zawodnik nie radzi sobie dobrze. Korzysta z funkcji Cashout, by odzyskać część stawki np., 8 z 20 zł.

Cashout oferowany w TOTALbet jako jedyny na polskim rynku spełnia światowe standardy i naprawdę działa. Właśnie dlatego nazwaliśmy go Real Cashout!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące cashout

 • Czym jest Real Cashout?
  Funkcja pozwala zamknąć i rozliczyć kupon przed zakończeniem zdarzeń, które Gracz na nim umieścił.
 • Jakie kupony mogą być objęte usługą Real Cashout?
  Kupony SOLO i AKO, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.
 • Kto decyduje o możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu?
  Decyzja zawsze jest podejmowana przez Klienta, ale każdorazowo musi zostać zatwierdzona przez Bukmachera.
 • Jak ustala się wysokość wygranej po wcześniejszym zamknięciu kuponu?
  Rozliczenie zakładu, z tytułu wcześniejszego zamknięcia, jest ustalane jako iloczyn współczynnika, wpłaconej stawki oraz ustalonego przez Bukmachera kursu Cashout.
 • Jakie są inne konsekwencje zastosowania funkcji Real Cashout?
  Po skorzystaniu z opcji Cashout i jej akceptacji przez Bukmachera, Klient traci prawo do wygranej wynikającej z wcześniej obliczonej na kuponie wygranej bez względu na to, jak w przyszłości rozstrzygną się zdarzenia znajdujące się na kuponie.

Aplikacja mobilna TOTALbet

Aplikacja mobilna w TOTALbet

Szybko,wygodnie, mobilnie. Obstawiaj gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet na smartfony i tablety. Zyskaj dostęp do pełnej oferty prematch i live, a także dodatkowe bonusy.